BOHO_SHOTS_BOHOSHOTS.COM_SMALL.jpg

Hej, poznajmy się!

Ania. Dziewczyna znad morza. Marzycielka z dyplomem  marketingowca. Ceniąca intuicję. Baczny obserwator. Kochająca interakcje i emocje. Lubiąca zmiany. Ciekawa Świata i ludzi. Ciekawa Was. Kawosz i miłośniczka podróży.

Gdzieś pomiędzy rozmowami i pełnymi śmiechu spotkaniami z parami, uchwycam to, co magiczne i piękne. Miłość.

W fotografię wkładam całe swoje serce, bo to właśnie spotkania z Wami i bycie tuż obok podczas Waszych najważniejszych chwil w życiu daje mi największą satysfakcję. Nie zamieniłabym tego na nic innego.

Moimi kadrami opowiadam Waszą historię pokazując prawdziwe emocje w naturalny i klimatyczny sposób. Nie reżyseruję. Wystarczy, abyście byli w 100% sobą. Co do reszty, możecie polegać na mnie:)

Kilka miłych słów:

WERONIKA & AREK

“(...) Ania wprowadza magiczną atmosferę dzięki, której przed obiektywem czuliśmy się bardzo swobodnie, a zdjęcia wyszły dokładnie tak jak to sobie wymarzyliśmy(...)

AGNIESZKA & MACIEK

“Cudowna osoba, która potrafi uchwycić najpiękniejsze momenty. Polecam z całego serducha. Taka współpraca to przyjemność!”

PAULA & PRZEMEK

"Jesteśmy z mężem zachwyceni zarówno efektami sesji, jak i cudną atmosferą, którą wprowadziła Ania. Jako amatorzy czuliśmy się świetnie przed obiektywem! Ania pozwala na bycie sobą, jednocześnie mając masę świetnych pomysłów:)(...)"

Znajdziecie mnie na:

my_wed_logo.png