BOHO_SHOTS_BOHOSHOTS.COM_SMALL.jpg
Sesja_slubna_plenerowa_Gdansk_Rustykalna_Boho_Bohoshots_Anna_Piotrowska_Fotograf_Trojmiast

1. JAK PRACUJESZ PODCZAS WESELA?​

Podczas reportażu ślubnego jestem bacznym obserwatorem i ​staram się być niewidoczna tak, aby uchwycić te najważniejsze momenty, ukradkowe spojrzenia, niedopowiedziane gesty i szczere uśmiechy:)

Na sesjach plenerowych śmiejemy się i rozmawiamy, zależy mi na swobodnej atmosferze i tym, żebyście wracając z sesji wspominali ją jako dobrą zabawę, a na finalnych zdjęciach widzieli siebie a nie sztuczną pozę;)

2. CO ZAWIERA CENA ZA REPORTAŻ ŚLUBNY?​

Pełen reportaż ślubny obejmuje fotografowanie od przygotowań, poprzez błogosławieństwo oraz tzw. "first look" (jeśli na take elementy Waszego dnia się zdecydujecie), aż po ceremonię i samo wesele. Cena pełnego pakietu obejmuje 10-12 godzin mojej pracy.

3. ILE ZDJĘĆ ZE ŚLUBU DOSTANIEMY?

Jeśli chodzi o pełne reportaże ślubne, pary otrzymują ode mnie minimum 450 zdjęć. Z sesji narzeczeńskich, czy rodzinnych oddaję zwykle minimum 50 zdjęć, zależnie od potrzeb i rodzaju sesji.

4. NIE LUBIMY POZOWANIA DO ZDJĘĆ, CZY BĘDZIE Z TYM PROBLEM?

Duża część osób, z którymi do tej pory współpracowałam, przed sesją mówiło to samo. Efekty między innymi tych sesji możecie zobaczyć u mnie w portfolio. Bądźcie sobą, a ja zajmę się resztą:)

5. CZY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA SESJĘ NARZECZEŃSKĄ?

Sesja narzeczeńska to szansa na pierwszą styczność z fotografem, oswojenie się z byciem przed kamerą i przekonanie się, że sesje mogą być fajnie spędzonymi chwilami z Twoją drugą połówką. Zdecydowanie polecam!

6. ILE CZASU TRWA POŚLUBNA SESJA PLENEROWA ?

Zależenie od rodzaju sesji od 1.5h do 2.5h, ale wszystko jest do dogadania.

7. GDZIE FOTOGRAFUJESZ?

Działam głównie w Warszawie i Trójmieście oraz okolicach, ale fotografuję wszędzie tam, gdzie Was poniesie. Uwielbiam podróże i chętnie wybiorę się z Wami gdzieś za granicę.

8. CZY MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ JESZCZE PRZED REZERWACJĄ TERMINU?

Pewnie, chętnie Was poznam!

9. CZY MOŻEMY PODPISAĆ UMOWĘ PRZEZ INTERNET?

Nie ma najmniejszego problemu:)

10. JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA ZDJĘCIA W FORMIE GALERII ONLINE?

Jeśli chodzi o reportaże ślubne jest to średnio  miesiące (zwykle dużo szybciej na początku sezonu). W przypadku sesji plenerowych dużo szybciej, zwykle do 30 dni.

11. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA PLIKÓW RAW?

Niestety nie.

12. JAK MOŻEMY CIĘ ZAREZERWOWAĆ?

Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku oraz podpisanie umowy.

13. CZY MOŻEMY U CIEBIE ZAMÓWIĆ ALBUMY?

Tak, oczywiście, w ofercie mam zarówno pojedyncze albumy jak i pakiety albumów dla Was i dla rodziców, czy bliskich. Albumy możecie zamówić również po ślubie.

Jeśli macie dodatkowe pytania, dajcie znać: